Pagina 1 van 1
voorzaten vd Vegt/Kooijker
GeplaatstCOLON 02 Sep 2006, 13:24
door Gast
Ik ben op zoek naar de voorzaten van Wicher vd Vegt (1848-plm 1912) en Geertjen Kooijker (ca 1853). Ik heb verwijzingen naar hun grootouders gevonden resp. Albert vd Vegt; Janna Wijchers; Jan Eppenboer; Hendrikje van Duren; Albert Kooijker en Margien Kuier. Van die grootouders zou ik graag meer willen weten. Van Albert vd Vegt heb ik veel gevonden in de genealogie van Jan Cothuis (fam vd Vegt) en van Janna Wijcher weet ik dat zij is overleden in Nieuwleusen(1848).
Ik denk dat hun roots ergens in de buurt van Staphorst/Nieuwleusen moeten liggen.
Wie helpt mij verder?
groet Harm
Hallo HarmAls je op www
GeplaatstCOLON 03 Sep 2006, 18:30
door Janny Lalkens
Hallo Harm
Als je op
www.webringreestdal.nl kijkt bij de Trouwboeken van Staphorst, zie je het huwelijk van Albert Kooiker en Margje Kuijer in maart 1811.
Met die gegevens kun je verder gaan zoeken in het Doopboek 1781-1790. In 1789 wordt Margje als Maria gedoopt en in 1782 wordt Albert gedoopt. Je hebt dan ook de namen van hun ouders en kunt dan verder in de tijd terug gaan zoeken met behulp van de doop- en trouwboeken van Staphorst. DTB's van Rouveen staan op
www.geneaknowhow.net
Hartelijke groeten, Janny
[ 03. September 2006, 18:31: Bericht gewijzigd door: Janny Lalkens ]
Ga naar Google, tik in
GeplaatstCOLON 03 Sep 2006, 20:58
door leo moens
Ga naar Google, tik in Lambert Jans van der Vegt,
heel veel informatie omtrent uw kwestie.
Hallo Leo. Dat klopt, dan kom
GeplaatstCOLON 03 Sep 2006, 21:51
door Janny Lalkens
Hallo Leo.
Dat klopt, dan kom je bij de Stichting Van der Vegt uit. De Stichting Van der Vegt heeft jarenlang veel verschillende families Van der Vegt uitgezocht. In het geval van Harm gaat het vermoedelijk om de tak Gerrijd Hermsen.
Vriendelijke groeten, Janny