Pagina 1 van 2
website HCO
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 11:37
door Gast
De website van het Historisch Centrum Overijssel is gemoderniseerd.
Prachtig. Maar ik kan helaas voor een genealoog handige pagina's niet meer vinden: geen Volkstelling 1748, geen Huwelijken na 1811.
Het zal wel aan mij liggen, maar misschien weet iemand uitkomst? Rechtstreeks hulp vragen bij het HCO is onmogelijk. Er is geen e-mailadres te vinden waar je om inlichtingen kunt vragen. Telefonisch contact kan ook niet omdat dat alleen mogelijk is op maandag, woensdag en donderdag en dus op vrijdag niet schijnt te kunnen.
Wiecher Ponne
Zo zit ik met de vraag , waar
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 12:17
door tukkergirl
Zo zit ik met de vraag , waar kun je het forum vinden.
via de zoek functie kom je er wel, maar het is niet handig, zeker niet als je de eerste keer deze pagina bezoekt.
Thea
Op zich ziet de website er
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 13:56
door lidy koopmans
Op zich ziet de website er prachtig uit, maar ook ik kan er niets meer mee. Gelukkig had ik het Forum onder mijn Favorieten zitten. Misschien een tip. Onder zoeken en vinden, heb ik (nog) geen huwelijken etc. kunnen vinden. Ik heb echter de indruk dat ze nog niet helemaal klaar zijn met de website of vergis ik me daarin?
Groeten Lidy
Als men op Sitemap clickt
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 14:46
door lidy koopmans
Als men op Sitemap clickt onderaan rechts van de homepage, kunnen er een paar onderwerpen gevonden worden heb ik net ontdekt.
Groet Lidy
Raar dat een instituut dat
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 16:35
door AFJ
Raar dat een instituut dat zich voornamelijk bezighoudt met het verzamelen en verstrekken van informatie daarin op eigentijdse wijze totaal kan tekort schieten... ik zou er bijna om kunnen lachen, als het niet zo treurig was....
wie komt er toch op het idee een site die zo overduidelijk incompleet is en met niet-werkende links op het web te zetten?
ps advocaten is niet met een k
Hallo allemaal,Goed te lezen
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 22:39
door blauwe_parel
Hallo allemaal,
Goed te lezen dat ik niet de enige ben die moeite had op dit forum te komen. Dacht eerst dat het aan mij lag. Toen maar via Google gegaan.
Ik heb dit forum in mijn favorieten staan en met 1 klik kwam ik er altijd.
Hoop dat het nu weer goed gaat, zonder me telkens te moeten inloggen.
Groeten,
Margaret
Ik heb geprobeerd www
GeplaatstCOLON 15 Sep 2006, 22:43
door lidy koopmans
Ik heb geprobeerd
www.historischcentrumoverijssel.nl/bron ... lijden.asp en hetzelfde voor huwelijken, nou ik kom er niet in. Doe ik nu toch nog iets fout????
Groet Lidy
Nee, want het is mij ook niet
GeplaatstCOLON 16 Sep 2006, 00:30
door blauwe_parel
Nee, want het is mij ook niet gelukt!
Margaret
Hoewel het maken van een
GeplaatstCOLON 17 Sep 2006, 10:31
door Andre Westendorp
Hoewel het maken van een nieuwe website verfrissend kan zijn, is dit m.i. bij deze site niet gelukt. Ik kan me voorstellen dat bij het nieuwe onderkomen ook een nieuw "gezicht" op het web hoort. Echter m.i. is de site erg onduidelijk geworden. Ik krijg de indruk dat er meer gelet is op een nieuw gezicht dan naar de doelgroep waarvoor de site bedoeld is. Tenminste naar een deel van de doelgroep (de huidige bezoekers van de site en het HCO).
Het forum is en wordt veel gebruikt. Jammer dat deze functionaliteit nog geen duidelijke plek heeft op de nieuwe site. Als een nieuwe site wordt gemaakt neem je als regel het bestaande wat je wilt behouden in ieder geval mee. Ook kom ik al bladerend regelmatig tikfouten en spellingsfouten tegen. Als ik de site beroepsmatig bekijk (ICT) ben ik niet onder de indruk en geef ik de site helaas een onvoldoende.
Voor D Horselenberg,Je had
GeplaatstCOLON 17 Sep 2006, 14:57
door blauwe_parel
Voor D Horselenberg,
Je had ook via Google binnen kunnen komen toch?
En daarna met de link die je hier vond... toch?
Groetjes, Margaret