Pagina 1 van 1

Teunis Jansen Stoel x Harmpie Jans van Marle

GeplaatstCOLON 23 Nov 2006, 12:27
door dzondervan
Wie weet wie de ouders/voorouders waren van Teunis Jansen Stoel x Harmpie Jans van Marle. Zij zullen geboren zijn rond 1760 in de omgeving van IJsselmuiden.

Dick Zondervan

Teunis Jans Stoel is als zoon

GeplaatstCOLON 23 Nov 2006, 14:33
door Andre Westendorp
Teunis Jans Stoel is als zoon van Jan Jans Stoel en Harmtje Teunis gedoopt op 26 december 1755 te Mastenbroek.
Harmpje Jans van Marle is als dochter van Jan Hendriks van Marle en Geertruid Teunis gedoopt op 24 october 1762 te Mastenbroek.
Het echtpaar trouwt kerkelijk op 1 maart 1789 te Zalk.

Andre Westendorp

Andre en Albert,Hartelijk

GeplaatstCOLON 23 Nov 2006, 18:26
door dzondervan
Andre en Albert,

Hartelijk dank voor deze informatie. Ik was al heel lang op zoek naar een aansluiting op deze voorouders. Ik was ze al op verschillende manieren tegengekomen op internet in kwartierstaten, maar kon steeds geen aansluiting vinden. Zoon Jan Teunissen Stoel getrouwd met Bartje Berends Hollander waren ook mijn voorouders. Via hen kwam ik op bovenstaande voorouders Teunis Jans Stoel en Harmtje Jans van Marle.

Het plaatsen van een stuk kwartierstaat als tekst is dus wel gelukt Albert!

Ook wat betreft de voorouders van Berend Cornelis Hollander Gerrigje Gerrits van Hattem kan ik nog steeds geen aansluiting vinden op de verschillende kwartierstaten die er bestaan op internet. Ik heb gezien dat deze Hollanders al begin 1600 voorkwamen rond Kampen en IJsselmuiden. Misschien hebben daar ook een passend antwoord op?

met vr.gr. Dick Zondervan